KONKURSAS “VERSLAS ATSAKINGAI”

Kviečiame Jūsų įmonę prisijungti prie atsakingų Lietuvos įmonių ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse. Konkurso „Verslas atsakingai“ tikslas – skatinti verslo atsakomybę, išrinkti ir apdovanoti atsakingiausią Lietuvos įmonę, kuri 2013 metais labiausiai prisidėjo prie aplinkosauginės veiklos bei socialinės gerovės kūrimo.

Iki 2014 metų kovo 31 (laikas pratęstas) dienos pildykite anketą apie 2013 metais vykdytas veiklas aplinkosaugos ir socialinės atsakomybės srityse. Lietuvos įmonių veiklos bus publikuojamos www.verslasatsakingai.lt svetainėje ir socialinio tinklo Facebook paskyroje. Tai puiki galimybė visuomenei pristatyti įmonės puoselėjamas vertybes socialinės atsakomybės ir aplinkosaugos srityse.

VšĮ “Rūpi” komanda apibendrins įmonių pateiktus pasiūlymus ir visoms konkurse dalyvavusioms įmonėms pateiks bendrus Atsakingos Įmonės principus, kurie padės stiprinti ne tik organizacijos įvaizdį, bet ir prekės ženklo vadybą, darbuotojų moralę, lojalumą, produktyvumą ir veiklos efektyvumą.

Konkursą organizuoja VšĮ “Rūpi”. Kviečiame tapti atsakingo verslo Lietuvoje dalimi ir dalyvauti “Verslas atsakingai” konkurse.

Konkurso rezultatai bus skelbiami balandžio 19 dieną www.verslasatsakingai.lt svetainėje.

Jūsų įmonės kolektyvui maloniai dovanojame: išskirtinį ekologinės kultūros žurnalą Ozonas, konkurso “Verslas atsakingai” atributiką: “Išeini?Išjunk mane”, “Aš neduodu kyšio”, “Nešiukšlink” lipdukus ir Ekorekomendacijų lankstinukus.

VERSLAS ATSAKINGAI KONKURSO NUGALĖTOJAS