Geriausios 2015 metų rekomendacijos atsakingam verslui

Esame dėkingi Jums, kad skaitote verslasatsakingai.lt puslapį, dalinatės ir domitės idėjomis, kurios pasaulį daro geresniu. Norime jums ne tik padėkoti, bet ir pasidžiaugti, kad susidomėjimas verslo socialine atsakomybe auga kiekvienais metais.

Verslasatsakingai.lt puslapio tikslas dalytis gerąja Lietuvos įmonių patirtimi, todėl kiekvienas esantis ir naujai prisijungęs žmogus yra didelis mūsų darbo įvertinimas. Dėkojame, kad skaitote ir dalinatės idėjomis, kurios skatina kurti verslą atsakingai.

Mes džiaugiamės, kad

Verslasatsakingai.lt puslapį kasdien aplanko  skaitytojai iš Lietuvos, JAV, Didžiosios Britanijos, Kinijos, Norvegijos, Vokietijos, Rusijos ir kitų šalių.

Tai buvo nuostabūs metai, tačiau ne viskas pamatuojama skaičiais. Mūsų komanda drauge su „Verslas atsakingai“ konkurso dalyviais švarino Galvės ežero salas, 15min.lt portale dalinosi atsakingo verslo naujienomis. 

Jei praleidote skaitomiausius 2015 metais straipsnius, dalinamės populiariausiais straipsniais:

1. Kvietimas dalyvauti konkurse „Verslas atsakingai“. 2016 metais konkursas vyks vasario – kovo mėn. Geriausios įmonės apdovanojimai — gegužės mėn. Registruokitės naujienlaiškiui, dalyvaukite konkurse ir džiaukitės atsakingiausios Lietuvos įmonės titulu. 

2. Kaip surengti nepamirštamas Kalėdas įmonėje. 

3. Lyderių pavyzdžiai, kaip efektyviai vykdyti socialinės atsakomybės veiklas

4. Kodėl ir kaip reikės atsiskaityti už įmonės socialiai atsakingą veiklą

5. Ekspertų patarimai, kaip taupyti pinigus ir vandenį įmonėje.

Mūsų komandai taip pat patiko:   

1. 6 mitai apie įmonių socialinę atsakomybę

2. Įmonės socialinės atsakomybės ataskaita: formalumas ar pranašumas

3. Ar jūsų įmonės darbuotojai yra laimingi? 

Jei esate nuolatinis verslasatsakingai.lt skaitytojas, o gal šį puslapį skaitote tik pirmąją savaitę, norime Jums padėkoti ir palinkėti, kad 2016 metai būtų įsimintini ne pasiektais tikslais išreikštais skaičiais, o patirtais jausmais ir gerais darbais. Šio tinklalapio sėkmė — tai atsakingų žmonių bendruomenė, kuriai rūpi teigiami pokyčiai. Su nekantrumu žvelgiame į 2016 metus, nėra abejonių, kad ir šiais metais sieksime dalytis džiaugsmu gyvenant laisviau ir tikriau. Tikime, kad 2016 metais  verslasatsakingai.lt pasieks dar geresnių rezultatų. 

mais

 

LinkedInGoogle GmailFacebookDalytis