Dirbk Su Mumis

Įmonių Konsultavimas

Verslo socialinė atsakomybė šiandiena tampa būtinybe. Dauguma šiuolaikinių įmonių siekia ne tik didinti pelnus, bet ir mažinti išlaidas, tapti socialiai atsakingomis įmonėmis.

Pajamos yra ne tik tai, ką papildomai uždirbi, bet ir tai, ko neišleidi ar sutaupai.

Mes ne tik didžiuojamės savo patirtimi, bet dar labiau didžiuojamės verslo atstovais, kurie dirbdami su mumis pasirįžo keisti juos supančią aplinką ir ženkliai padidino darbuotojų bei bendruomenės pasidžiavimą įmone.

Kuo mes galime padėti verslui ir kodėl mumis pasitikėti?

Visuomenės ir verslo socialinės atsakomybės ir aplinkosauginio švietimo ir ugdymo srityje dirbame nuo 2006 metų. Vieni pirmųjų Lietuvoje pradėjome ir iki šiol aktyviai dirbame socialinės atsakomybės, aplinkosaugos srityse. Nuolat pelnome teigiamus įvertinimus ir esame šios srities lyderiai Lietuvoje. Mūsų veiklos sritys: verslo sektorius, jaunimas, pažeidžiamos visuomenės grupės.

Verslas Atsakingai komanda didžiuojasi savo darbais ir norėtų pasidalinti savo žiniomis ir su Jumis.

Mūsų socialinės atsakomybės kryptys versle:

Mūsų rezultatai:

  • Konsultuojame įmones aplinkosaugos ir išteklių tausojimo klausimais.

  • Didžiuojamės realiais ir pamatuotais veiklos rezultatais, kurių dėka kasmet mažėja tarša Lietuvos miestuose ir miškuose.

Konsultacijų eiga:

  1. Susitiksime su įmonės vadovybe, valdyba ar įmonės iniciatyviniu branduoliu ir pristatysime ĮSA (Įmonių Socialinės Atsakomybės) ir Aplinkosauginės strategijos naudas, tikslus bei priemones.

  2. Pristatysime temą (1 akademinė valanda), atliksime testą/klausimyną (2 ak.val.).

  3. Kartu su įmonės vadovybe atliksime įmonės veiklos analizę/poveikio aplinkai vertinimą (4 ak.val.).

  4. Pagal gautus rezultatus bei įmonės veiklos specifiką, parengsime veiklos planą bei įgyvendinimo priemones.

Su mumis galėsite prisidėti prie aktualių visuomenės problemų sprendimo ir visuomet gausite kūrybiškus atsakymus į Jums aktualius klausimus.

Susisiekite su mumis: rupi @ rupi.lt