5 žingsniai atsakingo verslo link

Vis daugiau įmonių didžiuojasi pasiektais rezultatais socialinės atsakomybės ar aplinkosaugos srityse. Įmonių, kurios savo veikoje vadovaujasi socialinės atsakomybės principais, patirtis rodo, kad verslo socialinė atsakomybė gerina įmonės įvaizdį, padeda pritraukti ir išlaikyti geriausius specialistus. Kad ir kaip ten būtų įmonės, kurios socialinės atsakomybės srityje žengia pirmuosius žingsnius užduoda sau klausimais: nuo ko pradėti?

5 žingsniai atsakingo verslo link

1. Rūšiuokite. Sumažinkite išmetamų šiukšlių kiekį biure, pradėkite rūšiuoti. Taip pat kaip ir popierių rūšiuokite plastiką, skardines, stiklą, baterijas bei kt.

Tolimesniam domėjimuisi: Kaip pradėti rūšiuoti įmonėje; Kaip suburti motyvuotą komandą; Kaip linksmai rūšiuoti baterijas įmonėje.

2. Taupykite vandenį, elektros energiją.

Kiekvieną kartą išėjus iš patalpos išjunkite šviesą, kompiuterinę įrangą. Tai paprastas ir efektyvus būdas sumažinti elektros sąskaitą (apie 20 proc.) bei tausoti gamtos išteklius.

Tolimesniam domėjimuisi: Kaip sumažinti išlaidas už kurą; Kaip taupyti elektros energiją; Kaip simažinti išlaidas vandeniui.

3. Pirkite perdirbtą popierių.

Mažinkite išteklių švaistymą minimalizuojant popieriaus naudojimą biure, pirkite tik perdirbtą, nebalintą popierių. Kiekvieną kartą prieš spausdinant atsakingai pasverti ar tikrai tai yra būtina.

Tolimesniam domėjimuisi: Kompensavimo programos.

4. Rinkitės draugiškas aplinkai valymo priemones.

Biuro valymui rinkitės ekologiškas, draugiškas aplinkai valymo priemones, kurios turi mažesnią neigiamą poveikį aplinkai ir žmogui. Biurą valant ekologiškomis priemonėmis, ne tik saugosite dirbančiųjų sveikatą, bet ir gamtą. Pigi buitinė chemija nors ir leidžia sutaupyti, tačiau galiausiai kenkia mūsų sveikatai, teršia Lietuvos upes.

Tolimesniam domėjimuisi: Kokiomis priemonėmis valomas jūsų įmonės patalpos.

5. Rinkitės energiją taupančią techniką.

Prieš įsigyjant reikialingą techniką biurui, rinkitės ne tik pagal švaizdą, galingumą, kainą, bet ir pagal energijos suvartojimo duomenis. Dauguma šiuolaikinių prietaisų ir įrangos turi energijos taupymo režimą, preiš įsigyjant naują techniką tuo įsitikinkite. Seną, panaudotą techniką būtinai atiduokite už rūšiavimą atskaingai įmonei.

LinkedInGoogle GmailFacebookDalytis
, , ,